Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziel się talentem – dla studentów

Studenci, którzy otrzymują stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, mogą pomóc młodszym koleżankom i kolegom. W jaki sposób? Odpowiedzią jest inicjatywa: „Podziel się talentem”.


Nasz cel to wsparcie młodszych uczniów z zakresu przedmiotów szkolnych (m.in. języka polskiego, matematyki, języków obcych i innych).
 
Wolontariuszem może być każdy student, który znajdzie odrobinę czasu i chęci na pomoc innym. Uczestnicy sami określają z czego, na jakim poziomie, kiedy i ile godzin w tygodniu są w stanie pomagać. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość określenia, jaką odległość są w stanie dojeżdżać z miejsca zamieszkania.

Program „Podziel się talentem” to doskonała okazja do rozwijania pedagogicznych umiejętności oraz przypomnienia sobie niektórych, może nieco już zapominanych zagadnień. Praca, jak pokazała poprzednia edycja projektu, daje dużo satysfakcji i radości.

Aby dołączyć do projektu należy wypełnić ankietę na stronie: TUTAJ.
 

Opublikowano 14.11.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.