Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziel się talentem – dla studentów

Studenci, którzy otrzymują stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, mogą pomóc młodszym koleżankom i kolegom. W jaki sposób? Odpowiedzią jest inicjatywa: „Podziel się talentem”.


Nasz cel to wsparcie młodszych uczniów z zakresu przedmiotów szkolnych (m.in. języka polskiego, matematyki, języków obcych i innych).
 
Wolontariuszem może być każdy student, który znajdzie odrobinę czasu i chęci na pomoc innym. Uczestnicy sami określają z czego, na jakim poziomie, kiedy i ile godzin w tygodniu są w stanie pomagać. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość określenia, jaką odległość są w stanie dojeżdżać z miejsca zamieszkania.

Program „Podziel się talentem” to doskonała okazja do rozwijania pedagogicznych umiejętności oraz przypomnienia sobie niektórych, może nieco już zapominanych zagadnień. Praca, jak pokazała poprzednia edycja projektu, daje dużo satysfakcji i radości.

Aby dołączyć do projektu należy wypełnić ankietę na stronie: TUTAJ.
 

Opublikowano 14.11.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.