Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziel się talentem – dla studentów

Studenci, którzy otrzymują stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, mogą pomóc młodszym koleżankom i kolegom. W jaki sposób? Odpowiedzią jest inicjatywa: „Podziel się talentem”.


Nasz cel to wsparcie młodszych uczniów z zakresu przedmiotów szkolnych (m.in. języka polskiego, matematyki, języków obcych i innych).
 
Wolontariuszem może być każdy student, który znajdzie odrobinę czasu i chęci na pomoc innym. Uczestnicy sami określają z czego, na jakim poziomie, kiedy i ile godzin w tygodniu są w stanie pomagać. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość określenia, jaką odległość są w stanie dojeżdżać z miejsca zamieszkania.

Program „Podziel się talentem” to doskonała okazja do rozwijania pedagogicznych umiejętności oraz przypomnienia sobie niektórych, może nieco już zapominanych zagadnień. Praca, jak pokazała poprzednia edycja projektu, daje dużo satysfakcji i radości.

Aby dołączyć do projektu należy wypełnić ankietę na stronie: TUTAJ.
 

Opublikowano 14.11.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.