Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziękowań czas…

Czas leci nieubłaganie. Jeszcze nie tak dawno zapraszaliśmy wolontariuszy na inaugurację działań „Inkubatora Miłosierdzia”, a tymczasem za nami już ostatnie spotkanie w tym roku akademickim.

Spotkaliśmy się 29 maja, aby podziękować sobie za rok niesienia dobra w świat. Były prezenty, uściski, uśmiechy. Koordynatorzy podsumowali działania każdej z grup, po czym zapraszali każdego z wolontariuszy, by osobiście mu podziękować za czas poświęcony „Inkubatorowi Miłosierdzia”. Po oficjalnej części przy kawie i ciachu do późnego wieczora trwały radosne rozmowy. Choć przed nami wakacje, już wyczekujemy października, by znów spotkać się w kręgu przyjaciół z „Inkubatora Miłosierdzia”.

IMG_6924IMG_6906IMG_6953

IMG_6982

Opublikowano 02.06.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.