Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziękowań czas…

Czas leci nieubłaganie. Jeszcze nie tak dawno zapraszaliśmy wolontariuszy na inaugurację działań „Inkubatora Miłosierdzia”, a tymczasem za nami już ostatnie spotkanie w tym roku akademickim.

Spotkaliśmy się 29 maja, aby podziękować sobie za rok niesienia dobra w świat. Były prezenty, uściski, uśmiechy. Koordynatorzy podsumowali działania każdej z grup, po czym zapraszali każdego z wolontariuszy, by osobiście mu podziękować za czas poświęcony „Inkubatorowi Miłosierdzia”. Po oficjalnej części przy kawie i ciachu do późnego wieczora trwały radosne rozmowy. Choć przed nami wakacje, już wyczekujemy października, by znów spotkać się w kręgu przyjaciół z „Inkubatora Miłosierdzia”.

IMG_6924IMG_6906IMG_6953

IMG_6982

Opublikowano 02.06.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.