Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Pociąg do wolontariatu

Tegoroczny pociąg z wolontariuszami ruszył. W dodatkowych wagonach pojawili się nowi stypendyści. Wszyscy są gotowi i chętni do niesienia pomocy.


 

Wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia spotkali się 2 grudnia w podziemiach kościoła Świętego Augustyna. Śnieg i ziąb nie powstrzymał ich przed działaniem – mimo mrozu serca mieli gorące. 

 

–> Przeczytaj reportaż 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 08.12.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.