Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Po pierwszym turnusie Papieskich Szkół Letnich

Zakończył się pierwszy turnus Papieskich Szkół Letnich. Stypendyści ze szkół podstawowych i gimnazjów wrócili z Dołżycy, gdzie od 1 do 11 sierpnia wypoczywali w zaciszu bieszczadzkich zakątków. Góry i lasy , czyste wody i powietrze stworzyły doskonałe warunki do spokojnego odpoczynku dla stypendystów i pogłębiania wiedzy o Janie Pawłe II.


Czytaj także: Papieska Szkoła Letnia w Dołżycy k/Komańczy.

Zobacz także w Galerii: Papieska Szkoła Letnia w Dołżycy k/Komańczy.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.