Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Po pierwszym turnusie Papieskich Szkół Letnich

Zakończył się pierwszy turnus Papieskich Szkół Letnich. Stypendyści ze szkół podstawowych i gimnazjów wrócili z Dołżycy, gdzie od 1 do 11 sierpnia wypoczywali w zaciszu bieszczadzkich zakątków. Góry i lasy , czyste wody i powietrze stworzyły doskonałe warunki do spokojnego odpoczynku dla stypendystów i pogłębiania wiedzy o Janie Pawłe II.


Czytaj także: Papieska Szkoła Letnia w Dołżycy k/Komańczy.

Zobacz także w Galerii: Papieska Szkoła Letnia w Dołżycy k/Komańczy.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.