Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Po drugiej turze przesłuchań do chóru

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się druga tura przesłuchań do Chóru Pokolenia JP2, działającego przy Centrum. Bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy odważnie i chętnie stawili się w siedzibie Centrum, żeby zaprezentować swoje umiejętności wokalne 🙂 Tych, którzy dotrzeć nie zdołali, a chcieliby śpiewać w chórze, pocieszamy, że nie wszystko stracone! Zostay bowiem wyznaczone dodatkowe terminy przesłuchań:


4, 10 i 11  lipca od 12.00 do 19.00 w siedzibie Centrum przy ul. Foksal 11.

Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia się na przesłuchanie. W tym celu należy zatelefonować (22 / 826 42 25) lub stawić się osobiście w Centrum.

Nieśmiałych ośmielamy, nieprzekonanych namawiamy, a wszystkich razem bardzo serdecznie zapraszamy!

Wyniki przesłuchań zostaną ogłoszone do 15 lipca 2006.

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.