Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Po drugiej turze przesłuchań do chóru

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się druga tura przesłuchań do Chóru Pokolenia JP2, działającego przy Centrum. Bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy odważnie i chętnie stawili się w siedzibie Centrum, żeby zaprezentować swoje umiejętności wokalne :) Tych, którzy dotrzeć nie zdołali, a chcieliby śpiewać w chórze, pocieszamy, że nie wszystko stracone! Zostay bowiem wyznaczone dodatkowe terminy przesłuchań:


4, 10 i 11  lipca od 12.00 do 19.00 w siedzibie Centrum przy ul. Foksal 11.

Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia się na przesłuchanie. W tym celu należy zatelefonować (22 / 826 42 25) lub stawić się osobiście w Centrum.

Nieśmiałych ośmielamy, nieprzekonanych namawiamy, a wszystkich razem bardzo serdecznie zapraszamy!

Wyniki przesłuchań zostaną ogłoszone do 15 lipca 2006.

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.