Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Po co ten ślub?

W sobotę 24 maja grupa Teatr Nasz złożona ze stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II zaprezentowała monolog Michała Zoszczenki „Arystokratka” oraz sztukę Gogola „Ożenek” w reżyserii Miłosza Pańtaka.

Widzowie przenieśli się do dziewiętnastowiecznej Rosji, gdzie mogli być świadkami historii

niezrealizowanych wyborów niemłodej już panny na wydaniu, która pragnie podnieść swój społeczny status oraz starego kawalera, który zastanawia się czy poświęcać swój święty spokój dla małżeństwa.

Potężna dawka humoru, niezwykle profesjonalna gra aktorska młodych stypendystów i szybkie zwroty akcji uczyniły wieczór niezwykle udanym. A pojawiające się wciąż pytania: dlaczego tu jesteśmy, po co ten ślub, czemu tak szybko, kto im każe… Pozostawiły widza w głębokiej zadumie.

Aktorom i reżyserowi – gratulujemy!

 

[nggallery id=350]

Opublikowano 27.05.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.