Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Plebiscyt na najlepszy reportaż dobiegł końca

W niedzielę o północy zakończył się – zgodnie z harmonogramem konkursu – plebiscyt na najlepszy reportaż w ramach konkursu Pięć lat po… NOVA HEREDITAS. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Autor reportażu, który zebrał ich najwięcej, zostanie uhonorowany Nagrodą Publiczności.


 

Wręczenie wszystkich nagród odbędzie się 18 maja o godzinie 19.30 w Klubokawiarni Ogrody (ul. Mariensztat 21a).

 

Więcej informacji o o konkursie na www.centrumjp2.pl/reportaz.

 

Opublikowano 18.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.