Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Piotr Dardziński laureatem nagrody Totus

Z prawdziwą przyjemnością i dumą donosimy, że dzisiejszego popołudnia dr Piotr Dardziński, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II, otrzymał nagrodę Totus w kategorii "Promowanie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II" za, jak to określiła Kapituła Nagrody, "znakomite osiągnięcia w kierowaniu pracą Centrum Myśli Jana Pawła II".


 

Przypomnijmy, że nagroda Totus przyznawana jest od 2000 roku, a dotychczasowymi laureatami ww. kategorii byli:

  • konkurs "Pro Publico Bono" (2001),
  • Międzywydziałowy Instytut Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
    oraz Fundacja "Instytut Tertio Millennio" (2002 – dwie równorzędne nagrody),
  • Katolicka Agencja Informacyjna (2003),
  • zespół redakcyjny albumu „Musicie być mocni” (2004),
  • o. Jan Góra OP oraz "Tygodnik Powszechny" (2005 – dwie równorzędne nagrody),
  • Fundacja Świętego Mikołaja (2006)
  • Grzegorz Polak (2007)

 

Naszemu drogiemu Laureatowi serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sił i wytrwałości w dalszym dbaniu o to, by dziedzictwo wielkiego Papieża odradzało się i dawało obfity plon w sercach i umysłach Polaków.

Opublikowano 10.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.