Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Pierwszy etap finału konkursu JP2 – wiem i znam

 
W sobotę 12 maja odbył się pierwszy etap finału konkursu JP2 – wiem i znam. Przystąpiło do niego pięćdziesięcioro uczestników ze szkół stołecznych i nie tylko. Ich zadaniem było prawidłowe rozwiązanie testu dotyczącego pielgrzymek Jana Pawła II do Ojczyzny. Niestety, jak to bywa w konkursach, do następnego etapu mogli przejść tylko niektórzy. Wszyscy natomiast otrzymali pamiątkowe dyplomy.


 

Teraz przed szczęśliwą dwudziestką – ścisły finał! Będzie on polegał na ustnej wypowiedzi na określony temat. A to już niebawem – 1 czerwca o godz. 10.00 przy ul. Foksal 11.

 

Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród zwycięzcom całego turnieju nastąpi
2 czerwca o godz. 16.00 na pl. Piłsudskiego w Warszawie


ZAPRASZAMY!!!

Poniżej przedstawiamy finalistów:

Kategoria: Gimnazjum

Karolina Czuczman
Katarzyna Ostasiuk
Elżbieta Hałasa
Jan Rajewski
Dominika Malarczyk
Franciszek Gonciarz
Daria Grabowska
Wanda Baltaza
Małgorzata Krzywicka
Marcin Karpezo
Anna Krupa
Joanna Wiśniewska

Kategoria: Szkoły ponadgimnazjalne

Kinga Najkowska
Michał Misztal
Marlena Najkowska
Sławomir Małota
Anna Jarząbek
Grzegorz Jędrzejewski
Michał Podsiadły
Jan Chomko
Adrian Najkowski
Kamil Falkowski
Jadwiga Poprawska

Gratulujemy!!! 🙂

Sponsorem nagrody głównej jest firma turystyczna

www.apitravel.pl

Serdecznie dziękujemy za współfinansowanie konkursu!


Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.