Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papolandia w Gdańsku

„Wszystko zaczęło się w Gdańsku”. Pod takim hasłem Papolandia udała się w dniach 23-25 kwietnia do stolicy Pomorza. Z Warszawy, gdzie Jan Paweł II apelował do Ducha Świętego, aby „odmienił oblicze ziemi, tej ziemi (….)”, młodzi stypendyści wyjechali do Gdańska, aby w historycznych miejscach sprawdzić, gdzie i w jaki sposób słowa te znalazły urzeczywistnienie.


 

Przeczytaj całą relację z wyjazdu!

 

 

Opublikowano 27.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.