Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papolandia w Gdańsku

„Wszystko zaczęło się w Gdańsku”. Pod takim hasłem Papolandia udała się w dniach 23-25 kwietnia do stolicy Pomorza. Z Warszawy, gdzie Jan Paweł II apelował do Ducha Świętego, aby „odmienił oblicze ziemi, tej ziemi (….)”, młodzi stypendyści wyjechali do Gdańska, aby w historycznych miejscach sprawdzić, gdzie i w jaki sposób słowa te znalazły urzeczywistnienie.


 

Przeczytaj całą relację z wyjazdu!

 

 

Opublikowano 27.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.