Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Papolandia” o przyrodzie

Szóste już spotkanie najmłodszych stypendystów w ramach projektu „Papolandia” odbyło się, inaczej niż zwykle, w jednym z warszawskich parków. Dzieci, biorąc udział w grze terenowej, zapoznawały się z papieskim nauczaniem dotyczącym przyrody i spędzania wolnego czasu.


Więcej informacji o spotkaniu i całym projekcie znajduje się w sferze stypendysty.

Opublikowano 07.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.