Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papolandia 2009/2010

Drodzy Młodsi Stypendyści, Szanowni Rodzice! Z przyjemnością informujemy o II Edycji projektu „Papolandia”, skierowanego do najmłodszych stypendystów Centrum Myśli Jana Pawła II. Tegoroczne warsztaty skoncentrowane będą wokół Papieskiego nauczania dotyczącego człowieka i jego roli w społeczeństwie: relacji międzyludzkich powstającymi między ‘Ja a innym człowiekiem’ oraz tym co znaczy ‘Ja dla Drugiego’?

Pierwsze z cyklu comiesięcznych spotkań odbędzie się już w SOBOTĘ
17 PAŹDZIERNIKA 2009 r. O GODZINIE 10.00. Podczas spotkania weźmiemy udział w niezwykłej przygodzie, podążając śladami myśli Naszego Papieża. Czeka Was również mnóstwo niespodzianek, których na razie Wam nie zdradzimy… Dlatego serdecznie zapraszamy, przyjdźcie i przekonajcie się, że naprawdę warto!

Drodzy rodzice,
zachęćcie swoje dzieci do udziału w „Papolandii”, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych pedagogów i zaangażowanych wolontariuszy wasze pociechy będą mogły podczas zabawy bliżej poznać myśl Jana Pawła II i przyjemnie spędzić sobotnie przedpołudnie.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 14. PAŹDZIERNIKA 2009 r. Wypełniony formularz (do pobrania poniżej) proszę odesłać na adres: papolandia@centrumjp2.pl
Nie zwlekajcie, liczba miejsc jest ograniczona!
Załączniki

Formularz zgloszeniowy dla uczniów…papolandia.doc

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.