Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papież Jan Paweł II o historii Polski i Warszawy

W związku z obchodami rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II, w niedzielę, 2 kwietnia, w godzinach 17:00-18:20, na telebimach na Placu Piłsudskiego, odbędzie się pokaz materiałów filmowych pod tytułem „Papież Jan Paweł II o historii Polski i Warszawy”.


Będą to unikatowe materiały filmowe z pierwszych pielgrzymek papieskich do Polski, wykonanych na zlecenie Episkopatu Polski – bez cenzury władz! Organizatorami pokazu jest Muzeum Powstania Warszawskiego, Telewizja Kino Polska oraz Kościół Św. Anny.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na tę niezwykłą projekcję.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.