Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieskie Szkoły Letnie

Pierwsza Papieska Szkoła Letnia w Dołżycy k/Komańczy przeznaczona jest dla stypendystów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
Wyjazd: 01.08.2006 (wtorek) o godzinie 7:00 rano
spod Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Powrót przewidywany jest na 11.08.2006 (piątek) w godzinach popołudniowych. W programie m.in.: zajęcia dotyczące nauczania Jana Pawła II i samej Jego osoby, wędrówki po górach, wycieczka autokarowa do Dukli oraz codzienne ogniska i zajęcia sportowe.


Na Szkołę do Zdyni k/Uścia Gorlickiego stypendyści z liceum ruszą
14.08.2006 (poniedziałek) o godz. 7:00 także spod Sali Kongresowej.
Powrót 24.08.2006 (czwartek) w godzinach popołudniowych (ok. 17:30). W programie przewidujemy zajęcia w formie seminariów i dyskusji dotyczących nauczania Jana Pawła II i Jego osoby, wycieczki w góry szlakami Karola Wojtyły, wycieczkę autokarową do Dukli oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.

Stypendyści studiujący na warszawskich uczelniach wyjadą w Beskid Niski 24.08.2006 (czwartek) pociągiem nocnym z Warszawy Wschodniej do Sanoka.
Zbiórka o godz. 19.30 przy kasach (punktualnie!!!).
Powrót autokarem z Wysowej 03.09 (niedziela) w godzinach popołudniowych. Ta Szkoła ma charakter wędrowny. Przejdziemy całą część zachodnią Beskidu Niskiego (od Barwinka do Wysowej). Codziennej wędrówce z plecakiem towarzyszyć będą dyskusje i spotkania na temat wybranych wątków nauczania Jana Pawła II.
Nie trzeba brać ze sobą śpiworów ani karimat. Sami przygotowywać będziemy śniadania i kolacje, pomyślcie więc o zabraniu odpowiedniego „sprzętu” do tego celu.
W związku z koniecznością ubezpieczenia uczestników Papieskiej Szkoły Letniej prosimy studentów o niezwłoczne przysłanie mailem swojego numeru PESEL (wraz z imieniem i nazwiskiem).

Wszelkie pytania odnośnie wyjazdu prosimy kierować mailowo na adres: jkaniewski@centrumjp2.pl
lub telefonicznie pod nr (022) 826 42 22 oraz 515 069 492.

Do zobaczenia już wkrótce!

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.