Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieskie Szkoły Letnie

Pierwsza Papieska Szkoła Letnia w Dołżycy k/Komańczy przeznaczona jest dla stypendystów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
Wyjazd: 01.08.2006 (wtorek) o godzinie 7:00 rano
spod Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Powrót przewidywany jest na 11.08.2006 (piątek) w godzinach popołudniowych. W programie m.in.: zajęcia dotyczące nauczania Jana Pawła II i samej Jego osoby, wędrówki po górach, wycieczka autokarowa do Dukli oraz codzienne ogniska i zajęcia sportowe.


Na Szkołę do Zdyni k/Uścia Gorlickiego stypendyści z liceum ruszą
14.08.2006 (poniedziałek) o godz. 7:00 także spod Sali Kongresowej.
Powrót 24.08.2006 (czwartek) w godzinach popołudniowych (ok. 17:30). W programie przewidujemy zajęcia w formie seminariów i dyskusji dotyczących nauczania Jana Pawła II i Jego osoby, wycieczki w góry szlakami Karola Wojtyły, wycieczkę autokarową do Dukli oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.

Stypendyści studiujący na warszawskich uczelniach wyjadą w Beskid Niski 24.08.2006 (czwartek) pociągiem nocnym z Warszawy Wschodniej do Sanoka.
Zbiórka o godz. 19.30 przy kasach (punktualnie!!!).
Powrót autokarem z Wysowej 03.09 (niedziela) w godzinach popołudniowych. Ta Szkoła ma charakter wędrowny. Przejdziemy całą część zachodnią Beskidu Niskiego (od Barwinka do Wysowej). Codziennej wędrówce z plecakiem towarzyszyć będą dyskusje i spotkania na temat wybranych wątków nauczania Jana Pawła II.
Nie trzeba brać ze sobą śpiworów ani karimat. Sami przygotowywać będziemy śniadania i kolacje, pomyślcie więc o zabraniu odpowiedniego „sprzętu” do tego celu.
W związku z koniecznością ubezpieczenia uczestników Papieskiej Szkoły Letniej prosimy studentów o niezwłoczne przysłanie mailem swojego numeru PESEL (wraz z imieniem i nazwiskiem).

Wszelkie pytania odnośnie wyjazdu prosimy kierować mailowo na adres: jkaniewski@centrumjp2.pl
lub telefonicznie pod nr (022) 826 42 22 oraz 515 069 492.

Do zobaczenia już wkrótce!

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.