Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieskie Szkoły Letnie 2006 zakończone!

W dniach 6, 7 i 11 października stypendyści – uczestnicy Papieskich Szkól Letnich spotkali się, by podsumować pełen wrażeń czas spędzony na wojtyłowych szlakach Beskidu Niskiego.


Prezentacje zdjęć, pokaz filmu, śpiew przy akompaniamencie gitary i niekończące się rozmowy przysporzyły uczestnikom dużo radości, a także wywołały nieskrywane wzruszenia. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz płytę CD ze zdjęciami z wyjazdu. Atmosfera spotkań jeszcze raz pokazała, że podczas Papieskich Szkół Letnich powstało wiele trwałych i głębokich więzi, a uczestnicy tworzą zgrane środowisko osób inspirujących się w swoim życiu dziedzictwem Jana Pawła II. Dzięki temu zakończenie projektu Papieskie Szkoły Letnie 2006 daje początek kolejnym wspólnym działaniom stypendystów pod patronatem Centrum Myśli Jana Pawła II.

Każdemu
za niepowtarzalny wkład,
życzliwą pomoc,
twórcze zaangażowanie
czy po prostu promienny uśmiech
DZIĘKUJEMY!!!
 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.