Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieskie Szkoły Letnie 2006 zakończone!

W dniach 6, 7 i 11 października stypendyści – uczestnicy Papieskich Szkól Letnich spotkali się, by podsumować pełen wrażeń czas spędzony na wojtyłowych szlakach Beskidu Niskiego.


Prezentacje zdjęć, pokaz filmu, śpiew przy akompaniamencie gitary i niekończące się rozmowy przysporzyły uczestnikom dużo radości, a także wywołały nieskrywane wzruszenia. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz płytę CD ze zdjęciami z wyjazdu. Atmosfera spotkań jeszcze raz pokazała, że podczas Papieskich Szkół Letnich powstało wiele trwałych i głębokich więzi, a uczestnicy tworzą zgrane środowisko osób inspirujących się w swoim życiu dziedzictwem Jana Pawła II. Dzięki temu zakończenie projektu Papieskie Szkoły Letnie 2006 daje początek kolejnym wspólnym działaniom stypendystów pod patronatem Centrum Myśli Jana Pawła II.

Każdemu
za niepowtarzalny wkład,
życzliwą pomoc,
twórcze zaangażowanie
czy po prostu promienny uśmiech
DZIĘKUJEMY!!!
 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.