Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieskie Szkoły Letnie 2006 zakończone!

W dniach 6, 7 i 11 października stypendyści – uczestnicy Papieskich Szkól Letnich spotkali się, by podsumować pełen wrażeń czas spędzony na wojtyłowych szlakach Beskidu Niskiego.


Prezentacje zdjęć, pokaz filmu, śpiew przy akompaniamencie gitary i niekończące się rozmowy przysporzyły uczestnikom dużo radości, a także wywołały nieskrywane wzruszenia. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz płytę CD ze zdjęciami z wyjazdu. Atmosfera spotkań jeszcze raz pokazała, że podczas Papieskich Szkół Letnich powstało wiele trwałych i głębokich więzi, a uczestnicy tworzą zgrane środowisko osób inspirujących się w swoim życiu dziedzictwem Jana Pawła II. Dzięki temu zakończenie projektu Papieskie Szkoły Letnie 2006 daje początek kolejnym wspólnym działaniom stypendystów pod patronatem Centrum Myśli Jana Pawła II.

Każdemu
za niepowtarzalny wkład,
życzliwą pomoc,
twórcze zaangażowanie
czy po prostu promienny uśmiech
DZIĘKUJEMY!!!
 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.