Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieska Szkoła Letnia – Wisła 2009

W dniach 03-10.08.2009 r. w Wiśle odbyła się kolejna Papieska Szkoła Letnia. Dwudziestu czterech uczestników (licealistów i gimnazjalistów) wyjechało na letni odpoczynek, aby zmierzyć się z górami, zintegrować, a przede wszystkim poznać papieskie nauczanie. Tematem tegorocznych dyskusji i warsztatów było hasło: „Jesteś większy niż myślisz!”

Uczestnicy odkrywali samych siebie, swoją tożsamość, poszukiwali talentów, zastanawiali się nad wartościami, jakimi kierują się w swoim życiu, dyskutowali o wolności i prawdzie. Poznawali miejscową ludność, wielokulturową i różnorodną wyznaniową, stworzyli ciekawe reportaże. Jednym słowem, poznawali siebie, aby na końcu szkoły utwierdzić się w przekonaniu, że są więksi niż myślą!

 

 

Zobacz więcej!

Opublikowano 11.08.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.