Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieska Szkoła Letnia dla uczniów!

 

Rusza kolejna Papieska Szkoła Letnia dla uczniów. Zapraszamy na nią wszystkich stypendystów m.st. Warszawy  im. Jana Pawła II, uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku szkoła odbędzie się w Polańczyku nad Soliną i będzie trwała od 12 do 21 lipca, czyli aż 10 dni.

 
Papieskie Szkoły Letnie są propozycją integracji i edukacji najbardziej zaangażowanych w projekty Centrum Myśli Jana Pawła II laureatów Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Wspólny wyjazd będzie okazją do aktywnego spędzenia czasu na górskich szlakach  i do refleksji nad słowami Papieża. Ponadto uczestników czekają zajęcia warsztatowe, zadania grupowe, gry plenerowe, akcja „Samopomoc” oraz wiele innych atrakcji.
 
Koszt wyjazdu wynosi  250 zł. 
 
Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa 11 czerwca 2010  roku, a termin wpłaty –  20 czerwca 2010 roku.
 

Opublikowano 01.06.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.