Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieska Szkoła Letnia dla uczniów!

 

Rusza kolejna Papieska Szkoła Letnia dla uczniów. Zapraszamy na nią wszystkich stypendystów m.st. Warszawy  im. Jana Pawła II, uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku szkoła odbędzie się w Polańczyku nad Soliną i będzie trwała od 12 do 21 lipca, czyli aż 10 dni.

 
Papieskie Szkoły Letnie są propozycją integracji i edukacji najbardziej zaangażowanych w projekty Centrum Myśli Jana Pawła II laureatów Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Wspólny wyjazd będzie okazją do aktywnego spędzenia czasu na górskich szlakach  i do refleksji nad słowami Papieża. Ponadto uczestników czekają zajęcia warsztatowe, zadania grupowe, gry plenerowe, akcja „Samopomoc” oraz wiele innych atrakcji.
 
Koszt wyjazdu wynosi  250 zł. 
 
Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa 11 czerwca 2010  roku, a termin wpłaty –  20 czerwca 2010 roku.
 

Opublikowano 01.06.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.