Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieska sensacja

Już wkrótce – na Targach Wydawców Katolickich (7-9 maja) – będzie miała miejsce premiera najnowszej książki Centrum Myśli Jana Pawła II: powieści Marcina Wolskiego Ciemna strona lustra.  Tymczasem można już ją kupić w Centrum oraz wybranych księgarniach. Zapraszamy do lektury!


 

 

To nasza pierwsza powieść. Jesteśmy więc debiutantami jako wydawca beletrystyki, ale od razu śmiało wskakujemy na najwyższą półkę.

 

Marcin Wolski – uznany już autor – po raz pierwszy sięgnął po papieski temat. Tak powstała powieść sensacyjna z Janem Pawłem II w tle. Trzymająca w napięciu, wzruszająca, niepozbawiona odrobiny humoru. Z bohaterem, od którego losów nie sposób się oderwać.

 

Książka zostanie zaprezentowana na stoisku (nr 52) Centrum Myśli Jana Pawła II na Targach Wydawców Katolickich w dniach 7-9 maja (więcej informacji pod adresem: www.swk.pl). Wkrótce będzie do nabycia także w empikach i dobrych księgarniach.

 

Zapraszamy do lektury!

 

więcej o książce

Opublikowano 03.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.