Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieska sensacja

Już wkrótce – na Targach Wydawców Katolickich (7-9 maja) – będzie miała miejsce premiera najnowszej książki Centrum Myśli Jana Pawła II: powieści Marcina Wolskiego Ciemna strona lustra.  Tymczasem można już ją kupić w Centrum oraz wybranych księgarniach. Zapraszamy do lektury!


 

 

To nasza pierwsza powieść. Jesteśmy więc debiutantami jako wydawca beletrystyki, ale od razu śmiało wskakujemy na najwyższą półkę.

 

Marcin Wolski – uznany już autor – po raz pierwszy sięgnął po papieski temat. Tak powstała powieść sensacyjna z Janem Pawłem II w tle. Trzymająca w napięciu, wzruszająca, niepozbawiona odrobiny humoru. Z bohaterem, od którego losów nie sposób się oderwać.

 

Książka zostanie zaprezentowana na stoisku (nr 52) Centrum Myśli Jana Pawła II na Targach Wydawców Katolickich w dniach 7-9 maja (więcej informacji pod adresem: www.swk.pl). Wkrótce będzie do nabycia także w empikach i dobrych księgarniach.

 

Zapraszamy do lektury!

 

więcej o książce

Opublikowano 03.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.