Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieska sensacja

Już wkrótce – na Targach Wydawców Katolickich (7-9 maja) – będzie miała miejsce premiera najnowszej książki Centrum Myśli Jana Pawła II: powieści Marcina Wolskiego Ciemna strona lustra.  Tymczasem można już ją kupić w Centrum oraz wybranych księgarniach. Zapraszamy do lektury!


 

 

To nasza pierwsza powieść. Jesteśmy więc debiutantami jako wydawca beletrystyki, ale od razu śmiało wskakujemy na najwyższą półkę.

 

Marcin Wolski – uznany już autor – po raz pierwszy sięgnął po papieski temat. Tak powstała powieść sensacyjna z Janem Pawłem II w tle. Trzymająca w napięciu, wzruszająca, niepozbawiona odrobiny humoru. Z bohaterem, od którego losów nie sposób się oderwać.

 

Książka zostanie zaprezentowana na stoisku (nr 52) Centrum Myśli Jana Pawła II na Targach Wydawców Katolickich w dniach 7-9 maja (więcej informacji pod adresem: www.swk.pl). Wkrótce będzie do nabycia także w empikach i dobrych księgarniach.

 

Zapraszamy do lektury!

 

więcej o książce

Opublikowano 03.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.