Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieska sensacja

Już wkrótce – na Targach Wydawców Katolickich (7-9 maja) – będzie miała miejsce premiera najnowszej książki Centrum Myśli Jana Pawła II: powieści Marcina Wolskiego Ciemna strona lustra.  Tymczasem można już ją kupić w Centrum oraz wybranych księgarniach. Zapraszamy do lektury!


 

 

To nasza pierwsza powieść. Jesteśmy więc debiutantami jako wydawca beletrystyki, ale od razu śmiało wskakujemy na najwyższą półkę.

 

Marcin Wolski – uznany już autor – po raz pierwszy sięgnął po papieski temat. Tak powstała powieść sensacyjna z Janem Pawłem II w tle. Trzymająca w napięciu, wzruszająca, niepozbawiona odrobiny humoru. Z bohaterem, od którego losów nie sposób się oderwać.

 

Książka zostanie zaprezentowana na stoisku (nr 52) Centrum Myśli Jana Pawła II na Targach Wydawców Katolickich w dniach 7-9 maja (więcej informacji pod adresem: www.swk.pl). Wkrótce będzie do nabycia także w empikach i dobrych księgarniach.

 

Zapraszamy do lektury!

 

więcej o książce

Opublikowano 03.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.