Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Otwórz się na dobre”

W sobotę 17 stycznia odbyły się kolejne warsztaty z cyklu „Otwórz się na dobre” – spotkanie było poświęcone zagadnieniom związanym z wolontariatem.


 

Uczestnicy zastanawiali się:

– czym jest pomaganie,

– jakie są obszary i formy wolontariatu,

– jak umiejętnie przyjmować pomoc oraz jak z niej rezygnować,

– czy wolontariat jest dla mnie?

 

 

 

Więcej o warsztacie!!!!

Opublikowano 18.01.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.