Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Otwórz się na dobre

7 lutego w ramach cyklu „Otwórz się na dobre” odbyło się spotkanie, którym otworzyliśmy kolejny moduł warsztatów: SYNERGICZNA SZAFA. Spotkanie rozpoczęło się zabawami, które wprowadzały w tematykę budowania zespołu oraz tworzenia współpracy w grupie. Uczestnicy mogli poznać nie tylko swoje zasoby, ale i zasoby grupy. Głównym punktem zajęć było tworzenie własnej ścieżki wolontariatu.


 

Czytaj więcej o warsztacie

Opublikowano 10.02.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.