Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Otwórz się na dobre

7 lutego w ramach cyklu „Otwórz się na dobre” odbyło się spotkanie, którym otworzyliśmy kolejny moduł warsztatów: SYNERGICZNA SZAFA. Spotkanie rozpoczęło się zabawami, które wprowadzały w tematykę budowania zespołu oraz tworzenia współpracy w grupie. Uczestnicy mogli poznać nie tylko swoje zasoby, ale i zasoby grupy. Głównym punktem zajęć było tworzenie własnej ścieżki wolontariatu.


 

Czytaj więcej o warsztacie

Opublikowano 10.02.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.