Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ostatnie dni rekrutacji stypendialnej dla uczniów

 
Jeszcze tylko klika dni pozostało do zakończenia rekrutacji stypendystów m. st. Warszawy im. Jana Pawła II wśród uczniów warszawskich szkół.


Specjalnie dla kandydatów, Centrum Myśli Jana Pawła II w ostatnim tygodniu lipca, oprócz normalnych godzi pracy (8.00 – 16.00), będzie przyjmowało wnioski we wtorki i czwartek do godz. 18.30. Na wnioski studentów czekamy do końca września.

Zapraszamy!

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.