Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ostatnie dni rekrutacji stypendialnej dla studentów

 
Ostatnie dni rekrutacji stypendialnej dla studentów

Jeszcze tylko klika dni pozostało do zakończenia rekrutacji stypendystów m. st. Warszawy im. Jana Pawła II wśród studentów uczelni warszawskich. Specjalnie dla kandydatów, Centrum Myśli Jana Pawła II w ostatnim tygodniu września, oprócz normalnych godzi pracy (8.00 – 16.00), będzie przyjmowało wnioski w środę, czwartek i piątek do godz. 18.00.

Zapraszamy!!!

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.