Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ostatnie dni rekrutacji stypendialnej dla studentów

 
Ostatnie dni rekrutacji stypendialnej dla studentów

Jeszcze tylko klika dni pozostało do zakończenia rekrutacji stypendystów m. st. Warszawy im. Jana Pawła II wśród studentów uczelni warszawskich. Specjalnie dla kandydatów, Centrum Myśli Jana Pawła II w ostatnim tygodniu września, oprócz normalnych godzi pracy (8.00 – 16.00), będzie przyjmowało wnioski w środę, czwartek i piątek do godz. 18.00.

Zapraszamy!!!

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.