Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ostatnie dni rekrutacji stypendialnej

Już niebawem zakończymy przyjmowanie wniosków o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II dla studentów uczących się w Warszawie. Nieprzekraczalny termin to 30 września 2009 r.  W dniach 25, 28, 29 i 30 września wydłużone zostały godziny pracy  działu stypendialnego. W tych dniach dokumenty będzie można składać w godz. 8.00-19.30, w pozostałe dni dział będzie czynny  w godz. 8.00-16.00. Formularze wniosków stypendialnych dostępne są na naszej stronie w dziale stypendia.


Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II skierowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, rodzinnych lub zdrowotnych osiągają wysokie wyniki i twórczo angażują się w różnorodne inicjatywy.

Wnioski stypendialne wraz z załącznikami można przesłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11. W przypadku przesłania pocztą liczy się data stempla pocztowego.

Więcej o procesie rekrutacji na stronie stypendiów.

Stypendia to nie tylko pomoc materialna, ale także możliwość uczestniczenia w licznych projektach edukacyjnych: warsztatach, seminariach czy spotkaniach z ciekawymi osobami. Informacje o programie stypendialnym na stronie: strefa stypendysty.

Opublikowano 21.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.