Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Osoby prowadzące.

Ania, Monika i Magda to trzy przyjaciółki ze szkolnych ławek, które zdobywając doświadczenie, głównie podczas studiów, postanowiły podzielić się nim z innymi. Mają podobne zainteresowania, choć wiele jest rzeczy, które je między sobą różni. Jednak dopiero, kiedy działają wspólnie można odkryć ich prawdziwy potencjał.

Ania to tzw. menadżer zespołu. Zajmuje się znajdywaniem projektów, szukaniem funduszy oraz możliwości rozwoju. Skończyła studia licencjackie z pedagogiki na UW. Obecnie kończy studia na Wydziale Zarządzania UW.
Magda to wielka optymistka technik dramowych. Jej głównym hasłem podczas działania jest „wielkie dzieje się!”, co odzwierciedla jej temperament, aktywność i energię potrzebną do pracy z młodzieżą. Obecnie jest na V roku pedagogiki resocjalizacyjnej UMCS w Lublinie.
Monika jest typem artysty, który wpada co chwilę na „genialne pomysły”. Ma doświadczenie teatralne oraz przygotowanie muzyczne. Studiuje polonistykę na UW (V rok) i psychologię na UKSW (rok III).To, co najbardziej łączy te trzy dziewczyny, to niezwykły zapał do pracy z młodzieżą, wiara w to, że zawsze może się udać, nawet gdy początkowo wydaje się to być niemożliwe oraz chęć zarażania tym innych.

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.