Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Oskar i Pani Róża w Ursusie

 

Oskar i Pani Róża w Ursusie

Serdecznie zapraszamy na spektakl

„Oskar i Pani Róża”

 

w środę 20 czerwca
o godz. 19.00
w Ośrodku Kultury „Arsus”
przy ul Traktorzystów 12

w wykonaniu teatru amatorskiego LOLEK
działającego w LVI Liceum Ogólnokształcącym w Ursusie.


Teatr LOLEK to założona i prowadzona przez s. Ewę Barłowską w Liceum w Ursusie grupa entuzjastów teatru. Za swego patrona obrał Karola Wojtyłę, do którego młodzieńczej działalności teatralnej chce się odwoływać. Poeta i aktor – późniejszy Papież – który kochał nieprzeciętność, chodził po górach i zdobywał szczyty w życiu codziennym to, jak mówi młodzież z LOLKA, ich wzorzec do naśladowania.

Centrum Myśli Jana Pawła II objęło spektakl honorowym patronatem.

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.