Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Orędzie do młodych – Konkurs kuratoryjny 2020/2021 – ważny komunikat

Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom konkursu tematycznego dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z województwa mazowieckiego „Jan Paweł II i jego orędzie do młodych”.

Jednocześnie informujemy, że tym roku z przyczyn epidemicznych gala konkursowa zaplanowana na 22 kwietnia 2021 roku nie odbędzie się.

Zaświadczenia dla laureatów i finalistów zostaną wysłane na adres szkoły na początku maja.

Opublikowano 22.04.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.