Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Radość Słowa”

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Centrum Formacji Duchowej Salwatorianie Kraków zapraszają wszystkich do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Radość Słowa”, który honorowym patronatem objął J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk, Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej.

„I rozraduje się wasze serce, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać” (J 16, 22) – o radości spotkania ze Słowem Bożym tym razem…przez obiektyw

Już po raz trzeci pragniemy zachęcić wszystkich do dzielenia się radością wiary i spróbowania pokazania jej przez pryzmat obiektywu. W tym roku chcemy zachęcić naszych Braci i Siostry by sięgając po aparat odkrywali i uwieczniali tę radość, która towarzyszy czytaniu Pisma Świętego oraz modlitwie Słowem Bożym. Spróbujmy pokazać radość spotkania z Tym, który przez Słowo objawia się, przemawia i działa. 

Zdjęcia w wersji elektronicznej (maksymalnie do 3 zdjęć) prosimy nadsyłać do 31 października 2014 na adres radoscwiary@gmail.com. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają cenne nagrody książkowe i płyty oraz prezentacja zdjęć na stronie internetowej parafii oraz na planowanych wystawach. 

Więcej szczegółów o konkursie oraz jego Regulamin znajduje się na stronie organizatora: www.parafiastaramilosna.pl

 

Dodano: