Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ogłoszenie wyników zbiórki publicznej

Podczas Miasta Miłosierdzia Fundacja Świętego Mikołaja przeprowadziła zbiórkę publiczną, w wyniku której zebrano ponad 500 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce i tym samym wspomogli Fundację „Mam Marzenie” !

Poniżej publikujemy treść ogłoszenia:

Fundacja Świętego Mikołaja z siedzibą w Piasecznie 05-500, ul. Przesmyckiego 40, na podstawie decyzji AO/80/2008 Prezydenta m. st. Warszawy z 28.05.2008 r. przeprowadziła zbiórkę publiczną, w wyniku której zebrano 558,67 zł tytułem wpłat do puszek kwestorskich.Koszty zbiórki: 0 zł.

Całość zebranych środków została przeznaczona na ufundowanie Nagrody Miłosierdzia dla wybranej zgodnie z regulaminem nagrody, organizacji pozarządowej. Nagroda będzie przeznaczona na realizację działań statutowych Fundacji „Mam Marzenie”.

Opublikowano 14.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.