Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Praca Centrum Myśli Jana Pawła II w dniach 4-15 maja 2020

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym odwołaniu wydarzeń organizowanych przez instytucje kultury, Centrum Myśli Jana Pawła II odwołuje wszystkie wydarzenia, których jest organizatorem w dniach 4-15 maja 2020.

Szczegółowe informacje na temat Festiwalu Nowe Epifanie znajdą Państwo pod tym linkiem.  

Jednocześnie informujemy, że zmianie ulega organizacja pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II. Centrum będzie czynne:

we środy w godzinach 8.30-15.00.

W pozostałe dni, do 15 maja włącznie, Centrum będzie zamknięte. W tym czasie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami za pomocą e-maila i telefonu.

O dalszych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Opublikowano 11.03.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.