Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Praca Centrum Myśli Jana Pawła II w dniach 4-15 maja 2020

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym odwołaniu wydarzeń organizowanych przez instytucje kultury, Centrum Myśli Jana Pawła II odwołuje wszystkie wydarzenia, których jest organizatorem w dniach 4-15 maja 2020.

Szczegółowe informacje na temat Festiwalu Nowe Epifanie znajdą Państwo pod tym linkiem.  

Jednocześnie informujemy, że zmianie ulega organizacja pracy w Centrum Myśli Jana Pawła II. Centrum będzie czynne:

we środy w godzinach 8.30-15.00.

W pozostałe dni, do 15 maja włącznie, Centrum będzie zamknięte. W tym czasie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami za pomocą e-maila i telefonu.

O dalszych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Opublikowano 11.03.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.