Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Odkrywcy

W tym pochylimy się nad tematem POKOJU. Wspólnie z uczestnikami i zaproszonymi gośćmi zastanowimy się, jak we współczesnym świecie jest rozumiane to słowo i jakie działania na rzecz pokoju możemy podjąć, aby było go więcej.

Spotkania będą prowadzone w formie warsztatowej na platformie Zoom, a kiedy to już będzie możliwe stacjonarnie.

Terminy spotkań: 27 lutego, 20 marca, 17 kwietnia, 15 maja, 12 czerwca

Opublikowano 03.02.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.