Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Odkryj swój geniusz

Zapraszamy  licealistów – stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na warsztaty z zakresu technik efektywnego uczenia się i systemów zapamiętywania w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.

 


 

Celem zajęć jest przede wszystkim pokazanie możliwości wykorzystania takich metod uczenia się w przygotowaniach do egzaminów maturalnych z różnych przedmiotów.

Podczas zajęć uczestnicy:
•  Nauczą się sporządzać i poznają możliwości wykorzystania efektywnych notatek w formie map-myśli
•    Poznają sposoby efektywnej nauki słówek języków obcych
•    Poznają różne systemy pamięciowe i możliwości ich wykorzystania
•    Dowiedzą się o systemie powtórek i utrwalaniu przerobionego materiału

Prowadzący zajęcia: Bartłomiej Boral, trener pamięci, kreatywności i rozwoju umysłowego, założyciel BestBrain – szkoły mistrzów pamięci, www.bestbrain.pl.
Koszt szkolenia: 30 zł  wpłaca uczestnik, resztę dopłaca CMJPII (osobom, które zgłoszą się na warsztat wyślemy numer konta do wpłat. Jako potwierdzenie wpłaty dostaną Państwo fakturę).
Czas trwania: 4 godziny
Termin: 9 marca 2013, w godzinach 10-14
Miejsce: Centrum Myśli Jana Pawła II, 1 piętro

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: Zgłoszenie na warsztaty
 

Uwaga: Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku. Ponieważ dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Opublikowano 26.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.