Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„October baby” – pokaz filmu na 1Piętrze

Zapraszamy w piątek o godz. 17.00 na pokaz filmu "October baby". Jego fabuła inspirowana jest losami działaczki pro life Gianny Jessen, która urodziła się pomimo iż jej matka poddała się zabiegowi aborcji w 8 miesiącu ciąży. Film bije rekordy oglądalności w USA!

 


Młoda dziewczyna z dobrej rodziny dowiaduje się, że nie tylko jest adoptowana, ale przeżyła również własną aborcję. Postanawia odnaleźć swoją biologiczną matkę…

 

 

 

 

Pokaz filmu współorganizuje Stowarzyszenie KoLiber w ramach projektu „Koliber dla Życia”. Zapraszamy także na pozostałe projekcje:

  • 19.11, godz. 19.30 w oratorium im. św. Jana Bosko przy Bazylice NSJ, ul. Kawęczyńska 53;
  • 21.11, godz. 20 w sali przy kościele Matki Bożej Królowej Polski, ul. Gdańska 6a;
  • 22.11, godz. 17 w siedzibie Stowarzyszenia KoLiber, ul. Bracka 20a;
  • 25.11, godz. 20.15 w sali św. Faustyny przy parafii św. Jakuba Apostoła, ul. Grójecka 38.

 

Wstęp wolny! Sala pomieści tylko 150 osób. Przepraszamy!

Opublikowano 19.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.