Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowy tom z serii „Teologia ciała”

W sprzedaży pojawił się właśnie kolejny tom ulubionej serii naszych Czytelników – „Wezwani do miłości”.


Seria „Teologia ciała” cieszy się wśród naszych Czytelników dużym powodzeniem. Z tym większą radością oddajemy do ich rąk kolejny – piąty już – jej tom: „Wezwani do miłości. Wprowadzenie do teologii ciała Jana Pawła II”.

Więcej o książce!

 

Opublikowano 17.04.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.