Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowe wywiady

W zeszłym tygodniu Mediateka nagrała trzy nowe wywiady: z ks. bp Stanisławem Budzikiem, p. Alicją Balcerzak z Instytutu Prymasowskiego oraz z o. Andrzejem Majewskim SJ, który dzieli się wspomnieniami z okresu swojej pracy w Radiu Watykańskim i opowiada o udziale w volo papale.
Na stronie Mediateki można już obejrzeć kilka fragmentów filmów – niebawem ich przybędzie. Zapraszamy!

Opublikowano 29.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.