Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowe wywiady

W zeszłym tygodniu Mediateka nagrała trzy nowe wywiady: z ks. bp Stanisławem Budzikiem, p. Alicją Balcerzak z Instytutu Prymasowskiego oraz z o. Andrzejem Majewskim SJ, który dzieli się wspomnieniami z okresu swojej pracy w Radiu Watykańskim i opowiada o udziale w volo papale.
Na stronie Mediateki można już obejrzeć kilka fragmentów filmów – niebawem ich przybędzie. Zapraszamy!

Opublikowano 29.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.