Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowe książki w bibliotece

Nowe książki w językach francuskim, niemieckim oraz angielskim można już wypożyczać w  Bibliotece Centrum. Księgozbiór powiększył się także o kilka "papieskich perełek" oraz przewodnik po szlakach papieskich w Tatrach. Zapraszamy do lektury!


Lista bibliotecznych nowości dostępna jest pod adresem www.centrumjp2.pl/node/3051/Nowosci
Katalog on-line, w którym można wyszukać interesujące nas pozycje, znajduje się na stronie http://bibliografia.mediatekajp2.pl/sowacgi.php.

Zapraszamy do wypożyczania lub czytania na miejscu codziennie w godz. 10.00-16.00.
 

 

Opublikowano 29.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.