Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nominacja do nagrody Totus dla Dyrektora Centrum

Piotr Dardziński, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II, został nominowany do nagrody Totus przyznawanej przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, w kategorii "Propagowanie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II" – za "znakomite osiągnięcia w kierowaniu Centrum Myśli Jana Pawła II".


 

W tej samej kategorii do nagrody Totus nominowana została Sekcja Polska Radia Watykańskiego oraz wspólnota "Czwartków Papieskich". Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w sobotę, 11 października. 

 

Nagrody Totus przyznawane są przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia od 2001 roku dla docenienia dorobku i skutecznego promowania osób oraz instytucji, których działalność w sposób szczególny przyczynia się do podkreślenia wartości człowieka.

 

Więcej informacji o tegorocznych nagrodach Totus na stronie internetowej Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia www.dzielo.pl.

Opublikowano 10.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.