Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nominacja do nagrody Totus dla Dyrektora Centrum

Piotr Dardziński, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II, został nominowany do nagrody Totus przyznawanej przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, w kategorii "Propagowanie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II" – za "znakomite osiągnięcia w kierowaniu Centrum Myśli Jana Pawła II".


 

W tej samej kategorii do nagrody Totus nominowana została Sekcja Polska Radia Watykańskiego oraz wspólnota "Czwartków Papieskich". Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w sobotę, 11 października. 

 

Nagrody Totus przyznawane są przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia od 2001 roku dla docenienia dorobku i skutecznego promowania osób oraz instytucji, których działalność w sposób szczególny przyczynia się do podkreślenia wartości człowieka.

 

Więcej informacji o tegorocznych nagrodach Totus na stronie internetowej Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia www.dzielo.pl.

Opublikowano 10.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.