Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Noc Muzeów: urodziny Karola

W Noc Muzeów (18 maja) zapraszamy na wspaniałe, urodzinowe przyjęcie Karola Wojtyły z tortem i świeczkami! Z tej okazji, dla naszych gości przygotowaliśmy różne atrakcje: na 1Piętrze będzie można wziąć udział w grze przestrzennej, obejrzeć film, a dzieci usłyszą niesamowitą historię.

Do obejrzenia będą także dwie wystawy: „Ludzie których nie widać” autorstwa Szymona Pulcyna.

Wszystkich zmęczonych wędrówką uczestników „Nocy Muzeów” zapraszamy do nas na chwilę wytchnienia. Nabierając sił na wygodnych kanapach, będzie można również napić się słodkiej kawy albo orzeźwiającej lemoniady…
 
Noc muzeów to ogólnoświatowe wydarzenie. W Warszawie organizowane jest już po raz 10!

Opublikowano 16.05.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.