Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nieodpłatne plakaty

Z okazji 100. urodzin Karola Wojtyły udostępniamy jubileuszową serię plakatów przygotowanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II do samodzielnego wydrukowania.

Plakaty – zasady wykorzystania

– Wszystkie plakaty stanowią integralną całość i są utworami w rozumieniu ustawy o prawach autorskich z 4 lutego 1994 r.

– Forma graficzna plakatów nie może podlegać jakimkolwiek ingerencjom i zmianom, za wyjątkiem zmian formatu niezbędnych do jego wykorzystania.

– Plakaty do druku przekazywane są do nieodpłatnego wykorzystania przez osoby prywatne oraz instytucje (szkoły, parafie, instytucje samorządowe i organizacje pozarządowe).

Zapraszamy do pobierania i drukowania!

Opublikowano 04.05.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.