Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nieodpłatne plakaty

Z okazji 100. urodzin Karola Wojtyły udostępniamy jubileuszową serię plakatów przygotowanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II do samodzielnego wydrukowania.

Plakaty – zasady wykorzystania

– Wszystkie plakaty stanowią integralną całość i są utworami w rozumieniu ustawy o prawach autorskich z 4 lutego 1994 r.

– Forma graficzna plakatów nie może podlegać jakimkolwiek ingerencjom i zmianom, za wyjątkiem zmian formatu niezbędnych do jego wykorzystania.

– Plakaty do druku przekazywane są do nieodpłatnego wykorzystania przez osoby prywatne oraz instytucje (szkoły, parafie, instytucje samorządowe i organizacje pozarządowe).

Zapraszamy do pobierania i drukowania!

Opublikowano 04.05.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.