Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Natalia Kraluk

Lider grupy „Praca z dziećmi”

Jestem studentką pierwszego roku drugiego stopnia na kulturoznawstwie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interesuję się mediami, sztuką i montażem filmowym. Z Inkubatorem Miłosierdzia jestem związana od czterech lat i uważam, że jest to najlepsze, co spotkało mnie w tym trudnym czasie studiów. Wolontariat wprowadził w moje życie mnóstwo fantastycznych osób, zarówno innych wolontariuszy, jak i tych, do których zdążamy. Zawsze lubiłam spędzać czas z dziećmi, patrzeć, jak się rozwijają i budują dookoła siebie swój wymarzony świat. Grupa “Praca z dziećmi” sprawia mi więc mnóstwo radości. Dzielenie się dobrem uczy nas, że nasze serce to mięsień, który nie łamie się, lecz rozszerza.

e-mail: inkubator.dzieci@centrumjp2.pl

Opublikowano 13.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.