Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nasze artykuły w tygodniku „Idziemy”

W najnowszym numerze tygodnika Idziemy ukazał się artykuł Tomasza Rowińskiego pt. „Afryka, Europa, inkulturacja”. Zapraszamy do lektury!

 


 

Równocześnie zachęcamy do zapoznania się z artykułem z poprzedniego numeru tygodnika autorstwa Ewy Skwarskiej (link). Pozostałe teksty powstające w ramach współpracy CMJP2 z tygodnikiem „Idziemy” są dostępne tutaj.

Opublikowano 23.09.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.