Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – szkoła ponadgimnazjalna

Katarzyna -Laureatka konkursu chemicznego i matematycznego,

finalistka konkursu biblijnego. Jej pasją jest chemia, uczęszcza na weekendowe warsztaty chemiczne  i wyjeżdża na obozy szkoleniowe. Uwielbia muzykę, taniec i śpiew – śpiewa w scholi, gra na gitarze. Udziela się w sporcie, gra w  siatkówkę i koszykówkę. Marzy o nauce gry na skrzypcach. Jeszcze nie wie kim zostanie w przyszłości ale będzie to oczywiście coś związanego z chemią.

 

 

 

 

Nicola – Aktorka „Teatru Poszukującego”, w wolnym czasie uczęszcza na indywidualne lekcje śpiewu, gra na gitarze, angażuje się szkolny wolontariat. Interesuje się muzyką i tańcem, a za swój największy sukces uważa fakt, że mogła przewodniczyć jury na XIII MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU TEATRÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY KORCZAK 2009.

 

 

 

 

 

Kamil – Interesuje się chemią, bierze udział w olimpiadzie. Uczęszcza do laboratorium chemicznego Instytutu Chemii Fizycznej PAN, gdzie zajmuje się otrzymywaniem różnych związków np. tych które będą stosowane w terapii nowotworowej oraz  w przemyśle elektronicznym(będą tworzyć bardzo wydajnie świecące ekrany). Swoją przyszłość wiąże z samolotami. Twierdzi, że od pierwszego lotu szybowcem wiedział już na pewno, że chce zostać pilotem. Marzy o studiach na Politechnice Rzeszowskiej, by potem latać w liniach lotniczych, najchętniej na trasach transatlantyckich.

 

 

 

 

              „przyszły lotnik”                       „aktorka i wokalistka”                          „chemiczka”

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.