Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – szkoła ponadgimnazjalna

Katarzyna -Laureatka konkursu chemicznego i matematycznego,

finalistka konkursu biblijnego. Jej pasją jest chemia, uczęszcza na weekendowe warsztaty chemiczne  i wyjeżdża na obozy szkoleniowe. Uwielbia muzykę, taniec i śpiew – śpiewa w scholi, gra na gitarze. Udziela się w sporcie, gra w  siatkówkę i koszykówkę. Marzy o nauce gry na skrzypcach. Jeszcze nie wie kim zostanie w przyszłości ale będzie to oczywiście coś związanego z chemią.

 

 

 

 

Nicola – Aktorka „Teatru Poszukującego”, w wolnym czasie uczęszcza na indywidualne lekcje śpiewu, gra na gitarze, angażuje się szkolny wolontariat. Interesuje się muzyką i tańcem, a za swój największy sukces uważa fakt, że mogła przewodniczyć jury na XIII MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU TEATRÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY KORCZAK 2009.

 

 

 

 

 

Kamil – Interesuje się chemią, bierze udział w olimpiadzie. Uczęszcza do laboratorium chemicznego Instytutu Chemii Fizycznej PAN, gdzie zajmuje się otrzymywaniem różnych związków np. tych które będą stosowane w terapii nowotworowej oraz  w przemyśle elektronicznym(będą tworzyć bardzo wydajnie świecące ekrany). Swoją przyszłość wiąże z samolotami. Twierdzi, że od pierwszego lotu szybowcem wiedział już na pewno, że chce zostać pilotem. Marzy o studiach na Politechnice Rzeszowskiej, by potem latać w liniach lotniczych, najchętniej na trasach transatlantyckich.

 

 

 

 

              „przyszły lotnik”                       „aktorka i wokalistka”                          „chemiczka”

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.