Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – szkoła ponadgimnazjalna

Katarzyna -Laureatka konkursu chemicznego i matematycznego,

finalistka konkursu biblijnego. Jej pasją jest chemia, uczęszcza na weekendowe warsztaty chemiczne  i wyjeżdża na obozy szkoleniowe. Uwielbia muzykę, taniec i śpiew – śpiewa w scholi, gra na gitarze. Udziela się w sporcie, gra w  siatkówkę i koszykówkę. Marzy o nauce gry na skrzypcach. Jeszcze nie wie kim zostanie w przyszłości ale będzie to oczywiście coś związanego z chemią.

 

 

 

 

Nicola – Aktorka „Teatru Poszukującego”, w wolnym czasie uczęszcza na indywidualne lekcje śpiewu, gra na gitarze, angażuje się szkolny wolontariat. Interesuje się muzyką i tańcem, a za swój największy sukces uważa fakt, że mogła przewodniczyć jury na XIII MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU TEATRÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY KORCZAK 2009.

 

 

 

 

 

Kamil – Interesuje się chemią, bierze udział w olimpiadzie. Uczęszcza do laboratorium chemicznego Instytutu Chemii Fizycznej PAN, gdzie zajmuje się otrzymywaniem różnych związków np. tych które będą stosowane w terapii nowotworowej oraz  w przemyśle elektronicznym(będą tworzyć bardzo wydajnie świecące ekrany). Swoją przyszłość wiąże z samolotami. Twierdzi, że od pierwszego lotu szybowcem wiedział już na pewno, że chce zostać pilotem. Marzy o studiach na Politechnice Rzeszowskiej, by potem latać w liniach lotniczych, najchętniej na trasach transatlantyckich.

 

 

 

 

              „przyszły lotnik”                       „aktorka i wokalistka”                          „chemiczka”

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.