Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – studenci I roku

Kinga – Pochodzi z Podkarpacia, w Warszawie studiuje matematykę, jest finalistką olimpiady teologii katolickiej i olimpiady filozoficznej oraz wolontariuszem w placówce opiekuńczo – wychowawczej, fascynuje ją teatr, występy sceniczne i filozofia. Uwielbia górskie wędrówki a jej marzeniem jest umieć dostrzegać piękno każdej chwili.

 

 

 

 

Michał – Mianuje się zwyczajnym 19-latkiem, którego pasją jest biologia. Niezwyczajne jest to, że ma na swoim koncie kilka zaszczytnych tytułów: finalista, m. in. Olimpiady Wiedzy o Żywieniu, Olimpiady Wiedzy Ekologicznej oraz z czego jest najbardziej dumny, Olimpiady Biologicznej. W tym roku rozpoczął studia na wydziale lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ma nadzieję, że jego wysiłek, który wkłada w naukę przysłuży się chorym, aby szybciej wrócili do zdrowia. Jest wolontariuszem w bibliotece szkolnej.

 

 

Dominik – Studiuje to co lubi, szeroko rozumianą ekonomię na SGH. Twierdzi, że wszystko przed nim, ale największą dumą jest tytuł mistrza Europy, który zdobył wygrywając zespołowy konkurs Virtual Business Challenge. Od niedawna uczy się hiszpańskiego, który jest jego trzecim językiem obcym. W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi, grać w piłkę albo tenisa stołowego, czy też po prostu przeczytać dobrą książkę. Obecnie działa jako wolontariusz w Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym, gotuje… sobie obiady i szuka nowych wyzwań i ciekawych zajęć.

 

 

 

 

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Współczesne kino nie odwraca wzroku od problemów starości, choroby i śmierci, ale dalekie jest od religijnej perspektywy – diagnozuje Jakub Majmurek. Zapraszamy do lektury!
Podobnie jak w ostatnich latach, w dniach poprzedzających rocznicę śmierci Jana Pawła II, odchodzimy od prostych, symbolicznych form upamiętnienia papieża
Często patrzymy na złość widząc wyłącznie jej objawy. Zdarza się, że staramy się ją zagłuszyć. Czym ona jest i co może powiedzieć o nas samych?
Rodzicu, szukasz pomocy dla siebie lub dla dziecka? Nauczycielu doświadczasz trudności w relacji z uczniami? Uczniu, coś Cię niepokoi, czujesz się samotny, zagubiony? Nie czekaj. Skorzystaj ze wsparcia

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.