Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – studenci I roku

Kinga – Pochodzi z Podkarpacia, w Warszawie studiuje matematykę, jest finalistką olimpiady teologii katolickiej i olimpiady filozoficznej oraz wolontariuszem w placówce opiekuńczo – wychowawczej, fascynuje ją teatr, występy sceniczne i filozofia. Uwielbia górskie wędrówki a jej marzeniem jest umieć dostrzegać piękno każdej chwili.

 

 

 

 

Michał – Mianuje się zwyczajnym 19-latkiem, którego pasją jest biologia. Niezwyczajne jest to, że ma na swoim koncie kilka zaszczytnych tytułów: finalista, m. in. Olimpiady Wiedzy o Żywieniu, Olimpiady Wiedzy Ekologicznej oraz z czego jest najbardziej dumny, Olimpiady Biologicznej. W tym roku rozpoczął studia na wydziale lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ma nadzieję, że jego wysiłek, który wkłada w naukę przysłuży się chorym, aby szybciej wrócili do zdrowia. Jest wolontariuszem w bibliotece szkolnej.

 

 

Dominik – Studiuje to co lubi, szeroko rozumianą ekonomię na SGH. Twierdzi, że wszystko przed nim, ale największą dumą jest tytuł mistrza Europy, który zdobył wygrywając zespołowy konkurs Virtual Business Challenge. Od niedawna uczy się hiszpańskiego, który jest jego trzecim językiem obcym. W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi, grać w piłkę albo tenisa stołowego, czy też po prostu przeczytać dobrą książkę. Obecnie działa jako wolontariusz w Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym, gotuje… sobie obiady i szuka nowych wyzwań i ciekawych zajęć.

 

 

 

 

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.