Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – gimnazjum

Sandra – Lubi pomagać, szczególnie zwierzętom, chce zostać weterynarzem. Od kilku lat jest wolontariuszką schroniska, gdzie dokarmia bezdomne koty. Uwielbia czytać książki, tańczyć i grać na fortepianie. Jej najnowszą pasją jest fotografia. Marzy aby ustanowić prawo, iż wszystkie koty i psy muszą obowiązkowo posiadać obrożę z adresem. Wtedy gdy się zgubią zawsze będzie je można odprowadzić do domu, a nie do schroniska.

 

 

 

Mateusz – Jego pasją jest taniec towarzyski i teatr. Obecnie startuje na turniejach ogólnopolskich, gdzie wraz ze swoją partnerką zajmuje miejsca na podium. Przez 6 lat był aktorem Teatru Tygrysek. Laureat konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Marzy aby wystąpić na turnieju wysokiej rangi i zaprezentować się przed szeroką publicznością: „Nie tylko dla wyniku. Chciałby, aby jego pokaz zachwycił widzów i wywołał uśmiech na ich twarzach”.

 

 

 

Radosław – Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. Bierze udział w licznych konkursach przedmiotowych. Jego największą dumą jest wygrana w Wojewódzkim Konkursie Filozoficznym „W drodze ku mądrości”. Interesuje się filozofią, naukami ścisłymi, społeczno – ekonomicznymi i polityką. Lubi czytać książki, słuchać muzyki i studiować mapy historyczne bitew i kampanii zbrojnych. Aktywnie angażuje się w zbiórkę surowców wtórnych.

 

 

 

           „przyszły weterynarz”                                 „filozof”                                                „tancerz”

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.