Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – gimnazjum

Sandra – Lubi pomagać, szczególnie zwierzętom, chce zostać weterynarzem. Od kilku lat jest wolontariuszką schroniska, gdzie dokarmia bezdomne koty. Uwielbia czytać książki, tańczyć i grać na fortepianie. Jej najnowszą pasją jest fotografia. Marzy aby ustanowić prawo, iż wszystkie koty i psy muszą obowiązkowo posiadać obrożę z adresem. Wtedy gdy się zgubią zawsze będzie je można odprowadzić do domu, a nie do schroniska.

 

 

 

Mateusz – Jego pasją jest taniec towarzyski i teatr. Obecnie startuje na turniejach ogólnopolskich, gdzie wraz ze swoją partnerką zajmuje miejsca na podium. Przez 6 lat był aktorem Teatru Tygrysek. Laureat konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Marzy aby wystąpić na turnieju wysokiej rangi i zaprezentować się przed szeroką publicznością: „Nie tylko dla wyniku. Chciałby, aby jego pokaz zachwycił widzów i wywołał uśmiech na ich twarzach”.

 

 

 

Radosław – Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. Bierze udział w licznych konkursach przedmiotowych. Jego największą dumą jest wygrana w Wojewódzkim Konkursie Filozoficznym „W drodze ku mądrości”. Interesuje się filozofią, naukami ścisłymi, społeczno – ekonomicznymi i polityką. Lubi czytać książki, słuchać muzyki i studiować mapy historyczne bitew i kampanii zbrojnych. Aktywnie angażuje się w zbiórkę surowców wtórnych.

 

 

 

           „przyszły weterynarz”                                 „filozof”                                                „tancerz”

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.