Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nagranie i zdjęcia z koncertów „Bardziej być”

Można już posłuchać nagrania koncertu, Który odbył się w Filharmonii Narodowej 31 marca 2008.


 

W ramach relacji z koncertów Pokolenia "Bardziej być" na naszej stronie można obejrzeć zdjęcia i posłuchać nagrania zarejestrowanego podczas koncertu w Filharmonii Narodowej. Gra Polska Orkiestra Radiowa, śpiewa Chór Centrum Myśli Jana Pawła II, dyryguje Michał Dworzyński. Zapraszamy!

 

Relacja z koncertów

Opublikowano 05.05.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.