Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nagranie i zdjęcia z koncertów „Bardziej być”

Można już posłuchać nagrania koncertu, Który odbył się w Filharmonii Narodowej 31 marca 2008.


 

W ramach relacji z koncertów Pokolenia "Bardziej być" na naszej stronie można obejrzeć zdjęcia i posłuchać nagrania zarejestrowanego podczas koncertu w Filharmonii Narodowej. Gra Polska Orkiestra Radiowa, śpiewa Chór Centrum Myśli Jana Pawła II, dyryguje Michał Dworzyński. Zapraszamy!

 

Relacja z koncertów

Opublikowano 05.05.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.