Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Myśląc z Wojtyłą”: O kobiecie.

„Podziękowanie Panu Bogu za Jego zamysł określający powołanie i posłannictwo kobiety… za to, co przedstawia sobą w życiu ludzkości”.

Już 17 marca o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Myśląc z Wojtyłą…” tym razem poświęcone kobietom. Spotkanie odbędzie się w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej 17/19 w Warszawie.

Wśród zaproszonych gości panelistów będą:

Aneta Gawkowska socjolog, pisarka
Agnieszka Graff publicystka, pisarka
Magdalena Gawin historyk idei
Karolina Wigura socjolog, dziennikarka

Spotkanie poprowadzi: Sebastian Duda

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Opublikowano 10.03.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.