Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Myśląc z Wojtyłą”: O kobiecie.

„Podziękowanie Panu Bogu za Jego zamysł określający powołanie i posłannictwo kobiety… za to, co przedstawia sobą w życiu ludzkości”.

Już 17 marca o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Myśląc z Wojtyłą…” tym razem poświęcone kobietom. Spotkanie odbędzie się w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej 17/19 w Warszawie.

Wśród zaproszonych gości panelistów będą:

Aneta Gawkowska socjolog, pisarka
Agnieszka Graff publicystka, pisarka
Magdalena Gawin historyk idei
Karolina Wigura socjolog, dziennikarka

Spotkanie poprowadzi: Sebastian Duda

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Opublikowano 10.03.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.