Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju 2020 / koncerty online

Dziekujemy, że byliście z nami podczas 4. edycji festiwalu Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju. Zapraszamy powracania do naszych koncertów! Szczegółowe informacje o festiwalu na stronie: muzykawiary.pl

Jarosław Bester / „Na granicy światów”

Hutek / Wania / Atom String Quartet / „Z Księgi Psalmów”

Liebchen / Majewska / Sitarz / Zemler / „Goodnight Mr. Górecki”

Dorota Miśkiewicz / Ensemble Labirhythm / „Lament Madonny”

Lutosławski Piano Duo / „Wizje Amen”

Adam Bałdych Quartet / „Wokół Hildegardy”

********

Organizator: Centrum Myśli Jana Pawła II

Mecenat:  Urząd  Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, Firma Jarczyński

Festiwal Muzyka Wiary Muzyka Pokoju dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Patroni medialni: Program 2 Polskiego Radia, TVP Kultura, Polityka, Co Jest Grane 24, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Presto, Jazzarium.pl

Opublikowano 05.11.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.