Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Msza z Papieżem Benedyktem XVI

Jest już gotowa lista stypendystów, którzy otrzymają wejściówki na Mszę św. celebrowaną przez Papieża Benedykta XVI dn. 26 V na Placu Piłsudskiego. Informacje pod nr 504 592 374 lub 692 244 371 oraz w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11 (III p.).

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.