Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Msza Pokolenia JP2

W niedzielę 1 pażdziernika na mszy św. o godz. 19.00 w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu spotkali się stypendyści i pracownicy Centrum Myśli Jana Pawła II na pierwszej Mszy Pokolenia JP2. O oprawę muzyczną liturgii zadbał Chór Pokolenia JP2 pod wodzą Zosi Sokołowskiej. Odtąd takie modlitewne spotkania odbywać się będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca – w tej samej świątyni, o tej samej porze, zawsze z udziałem naszego Chóru oraz zaproszonych kaznodziejów. Zapraszamy!

A że warto do nas dołączyć, niech swiadczą słowa listu jednej z naszych stypendystek:

…chciałabym również wspomnieć słówko o niedzielnym występie Chóru w kościele św. Anny. Było pięknie… Aż brak mi słów… Dziękuję.

 

Celina Kosecka
studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej

 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.