Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Msza Pokolenia JP2

W niedzielę 1 pażdziernika na mszy św. o godz. 19.00 w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu spotkali się stypendyści i pracownicy Centrum Myśli Jana Pawła II na pierwszej Mszy Pokolenia JP2. O oprawę muzyczną liturgii zadbał Chór Pokolenia JP2 pod wodzą Zosi Sokołowskiej. Odtąd takie modlitewne spotkania odbywać się będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca – w tej samej świątyni, o tej samej porze, zawsze z udziałem naszego Chóru oraz zaproszonych kaznodziejów. Zapraszamy!

A że warto do nas dołączyć, niech swiadczą słowa listu jednej z naszych stypendystek:

…chciałabym również wspomnieć słówko o niedzielnym występie Chóru w kościele św. Anny. Było pięknie… Aż brak mi słów… Dziękuję.

 

Celina Kosecka
studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej

 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.