Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Msza Pokolenia JP2 w marcu

Stypendyści z Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie
i
Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny

zapraszają na kolejną uroczystą

Mszę Pokolenia JP2,


która zostanie odprawiona
4 marca 2007 roku o godz. 19.00
w kościele św. Anny.

Przed mszą wykład wygłosi

ks. prof. Bogumił Gacka

– kierownik Katedry Personalizmu Chrześcijańskiego (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawa), założyciel i redaktor prowadzący półrocznika „Personalizm”, prezes Stowarzyszenia Naukowego Personalizm.

Tematem wykładu będzie:

Personalizm Jana Pawła II

Rozpoczęcie wykładu o godz. 17.45 w dolnym kościele św. Anny.

Podczas mszy św. zaśpiewa Chór Pokolenia JP2 pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej.

Zapraszamy!

 

Opublikowano 06.03.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.