Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Most. Każdy mały jest wielki

Już od 23 marca dostępna będzie interaktywna strona most.centrumjp2.pl. W serwisie znajdą się internetowe gry edukacyjne dla dzieci. Każdy będzie mógł włączyć się w budowę wirtualnego mostu. W 6. rocznicę odejścia Jana Pawła II chcemy zwrócić się z przesłaniem papieskim do tych, którzy nie mogli już spotkać Papieża osobiście – do sześciolatków. Z myślą o nich powstał projekt edukacyjny „Most. Każdy mały jest wielki".
 

 

Opublikowano 15.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.