Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Most. Każdy mały jest wielki

Już od 23 marca dostępna będzie interaktywna strona most.centrumjp2.pl. W serwisie znajdą się internetowe gry edukacyjne dla dzieci. Każdy będzie mógł włączyć się w budowę wirtualnego mostu. W 6. rocznicę odejścia Jana Pawła II chcemy zwrócić się z przesłaniem papieskim do tych, którzy nie mogli już spotkać Papieża osobiście – do sześciolatków. Z myślą o nich powstał projekt edukacyjny „Most. Każdy mały jest wielki".
 

 

Opublikowano 15.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.